De wens van Dean komt uit

De wens van Dean komt uit

Voor Make a Wish Nederland hebben wij afgelopen week een mooie wens laten uitkomen. Dean droomt ervan later een stratenmaker te zijn. Dean heeft de Ziekte van Duchenne een progressieve spierziekte. Hij gaat langzaam achteruit en wordt steeds meer rolstoelafhankelijk. Deans wens ging in vervulling: hij mocht zijn eigen straat maken.

Eerst mocht hij meelopen met collega’s Ton en Davy om alles te leren over bestratingen. Hij kreeg een rondleiding door het pand en uitleg over de verschillende machines, uiteraard hoorde daar ook passende werkkleding bij. En dan was het zover, hij ging aan de slag om zijn eigen straat te maken. De Mr. Dean straat is klaar!

Wij hopen dat je genoten hebt Dean! Wij in ieder geval wel.

Klik op de foto’s om deze in een groter formaat te bekijken.

Daarom kiest u voor ons:

Scherpe prijs

Ruim 25 jaar ervaring

Flexibele en snelle inzet

VCA, ISO & BRL gecertificeerd

Kwaliteit en klant voorop

Grote en kleine projecten

Vraag direct een offerte aan

Projecten & nieuws

Duurzaam parkeerterrein van grasbetontegels

Project Plesmanweg in Den Haag

Den Haag

Projecten

Tegels leggen bij kerk in Krimpen aan den IJssel

Krimpen aan den IJssel

Bestrating Murre Bouw

Rotterdam

Aanleg oprit en parkeerplaatsen

Vinkeveen

Tuinbestrating Lage Zwaluwe

Lage Zwaluwe
Woonwijk bestraten Rotterdam Overschie

Bestrating dakterras

Den Haag

Bestrating en aanleg daktuinen

Rotterdam

Herbestrating Lijsterbes Schipluiden

Schipluiden
Bestrating busstation Zuidplein

Bestrating voor Ahoy

Rotterdam

Machinaal straatwerk

Het machinaal bestraten is niet meer weg te denken uit het hedendaagse straten maken. Steeds meer straatwerk wordt op deze manier gelegd. Graag vertellen en laten wij zien hoe machinaal straten werkt en wat hier allemaal bij komt kijken.

Uw vraag stellen?

Heeft u een vraag over ons, onze projecten of over uw eigen project? Wij zitten elke werkdag vanaf 8:30 – 16:00 voor u klaar en helpen u graag.