Zoekt u een stratenmaker grote projecten?
Koelewijn Bestratingen B.V. is dé stratenmaker voor grote projecten. Met ruim 100 man, stratenmakers en oppermannen, kunnen wij grote projecten gemakkelijk aan.
Onze teams werken in koppels van twee. Deze vaak vaste koppels werken met eigen materiaal, welke aangevuld kan worden met de benodigde grotere machines. Denk hierbij aan kranen, Knikmops en dergelijke. Veel straatwerk wordt machinaal uitgevoerd.
Omdat wij hebben gekozen voor kleine teams, welke goed door kunnen werken als er meerdere teams tegelijk op een klus bezig zijn, kunnen we per dag bekijken hoeveel mensen nodig zijn op een project. Zo betaald onze opdrachtgever nooit voor het stilstaan van personeel.
Bij grotere projecten kan er in samenspraak met de aanwezige uitvoerders en projectbegeleiders een eet en/of toilet gelegenheid worden gecreëerd.
Ergonomische bestraten
Om de gezondheid van onze stratenmakers zo veel mogelijk te bevorderen werken wij zo veel als mogelijk machinaal. Zaken als machinaal bestraten en met onze TigerStone bestraten vinden wij heel normaal.
Wat hebben wij zoal gerealiseerd
Voorbeeld projecten zijn de aanleg van de APM terminal, bestratingsprojecten in Diergaarde Blijdorp, The Greenery en bijvoorbeeld de IJsselwerf in Capelle aan den IJssel.
Overal in Zuid Holland, Zeeland, Noord Holland en Utrecht worden wij betrokken bij grote projecten, zo hebben wij ons kunnen specialiseren tot de stratenmaker grote projecten!
Meer projecten vindt u onder aan deze pagina of kunt u vinden op onze projecten pagina.
Petrochemische industrie projecten
Naast dat onze stratenmakers grote projecten aan kunnen, is een deel van ons personeel getraind en gewend om te werken voor de petrochemische industrie. Zo hebben al onze medewerkers een VCA certificering, worden er geregeld meetings gehouden met betrekking tot veilig werken en wordt er door de leidinggevenden altijd aan de veiligheid gedacht.
Natuurlijk beschikken al onze personeelsleden over de benodigde PBM’s en wordt door iedere stratenmaker de benodigde TRA’s uitgevoerd. Bij het niet veilig kunnen voortzetten van het werk, zal er worden gezocht naar een veilige oplossing, of in het ergste geval: het werk tijdelijke stil gelegd worden.
Al deze maatregelen zijn eigenlijk standaard, maar vragen vooral in de (petrochemische) industrie extra aandacht!
Heeft u een vraag voor ons?
Koelewijn Bestratingen B.V. kan ook worden ingezet voor uw project. Bent u benieuwd naar de mogelijkheden hiervoor? Vraag ons dan geheel vrijblijvend om een offerte of neem contact met ons op.