
Bestraten met
Bestraten met de Tigerstone
Als een project zich er toe leent zetten wij de Tigerstone in. De Tigerstone kan tot 6 meter breed bestraten. Doordat de houding voor de stratenmakers optimaal is, is het bestraten met de Tigerstone dan ook ergonomisch.
Zo hebben wij ook de Rijnvaartweg in ‘s-Gravenzande bestraat. Bekijk de foto’s hieronder om het bestraten met de Tigerstone in actie te zien.
Klik op de foto’s om deze in een groter formaat te bekijken.
Koelewijn Bestratingen B.V. inschakelen voor uw project? Neem gerust contact met ons op. Wij helpen graag.
Bekijk meer projecten
Koelewijn Bedrijfsschool
Wil jij het stratenmakers-vak leren door te leren en te werken? Dat kan bij de Koelewijn Bedrijfsschool. Je gaat 4 dagen per week bij ons werken en daarnaast 1 dag per week naar school. Meer informatie en inschrijven via onderstaande knop.
Offerte aanvragen
Benieuwd naar de mogelijkheden en prijzen voor uw project of klus? Vraag dan een geheel vrijblijvende offerte op maat aan.
Bij ons werken
Wil je werken in de mooie branche van stratenmaker? Dan zit je hier goed. Wij zoeken met regelmaat uitbreiding van ons team.






















